Zemní plyn je stále oblíbenějším palivem

Hledáte vhodnou alternativou ke klasickým palivům? CNG neboli stlačený zemní plyn rozhodně stojí za zmínku. Toto palivo je kupodivu ještě o něco ekologicky šetrnější než více známé LPG. Co se týče ceny paliva oproti benzínu a naftě, tak je také výrazně výhodnější.

Podívejte se například do eshopu lpgprofi.cz, kde naleznete širokou nabídku komponentů, které jsou nutné při přestavbě auta. Najdete tam nádrže na cng, reduktory cng, šroubení cng a další. Všechny potřebné díly si můžete v tomto eshopu pořídit. Navíc jsou součástky za velmi výhodné ceny.

CNG není LPG

Kromě LPG součástek jako je např. interface lpg, eshop také nabízí i různé díly potřebné k přestavbě vozu na další alternativní pohon, CNG. V nabídce najdete třeba dieselgas, nádrže cng nebo reduktory cng a aditiva do lpg. CNG neboli stlačený zemní plyn je ekologicky šetrnější variantou oproti LPG.

CNG je výhodnější i finančně oproti palivům používaných ve spalovacích motorech. V dnešní době se navíc nadále rozrůstá množství čerpacích stanic, které tyto alternativní paliva mají k dispozici, takže se již nemusíte bát, že budete muset ujet dlouhou cestu jen kvůli natankování.

Kde se o LPG dozvědět více?

Pokud se chcete dozvědět vše, co jste doposud o lpg, jednotlivých aditivech LPG a dalších důležitých součástech nevěděli, tak doporučujeme internetový portál lpgprofi.cz. Najdete tam vše na jednom místě. Dozvíte se třeba, jak vše funguje a také jak vše nejlépe nastavit tak, abyste v budoucnu nemuseli řešit případné problémy s přestavbou.

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.