Využijte slevy za včasné přezutí pneumatik

Každoroční období zimních měsíců se nezadržitelně blíží, což si pozorní řidiči správně spojí s přezouváním z letních pneumatik na zimní. Bohužel spousta dalších řidičů si to uvědomí až ve chvíli, kdy začne mrznout, nebo dokonce sněžit.

V ten moment už je ale pozdě. Zimní pneumatiky neslouží pouze pro jízdu na náledí, ale jsou důrazně doporučovány již při venkovních teplotách kolem 7 °C. Ostatně můžeme přihlédnout i k zákonu, který podmíněně stanovuje povinnost mít při jízdě na voze zimní pneumatiky od 1. listopadu do 31. března.

 

Jaké jsou výhody, když přezujete dříve?

V první řadě cena. K včasné návštěvě motivují některé autoservisy a pneuservisy slevou na přezutí pneumatik. Typicky se výše slevy mění v čase, čím dříve přijedete, tím více ušetříte. Je to logický a chytrý krok, jak rovnoměrně rozdělit vytížení mechaniků a zároveň zvýšit rychlost odbavení. V praxi to pro vás znamená, že se vyhnete největšímu náporu v roce a díky tomu ušetříte nejen peníze, ale i čas a nervy.

 

Kde poskytují slevy za včasné přezutí?

Za zmínku určitě stojí komplexní síť BestDrive, kde můžete získat až 50 % slevu na přezutí pneu. Konkrétně letos do 30. září poskytují slevu 50 %, do 15. října 40 % a do konce října 30 %. Navíc v tomto období každý dostane i slevový poukaz na brzdové komponenty ATE, stačí být členem Klubu BestDrive.

Přímo na pobočce vám poradí vyškolení prodejci a technici. Například v případě, že si budete chtít některé pneumatiky koupit a nebudete si vědět rady, které jsou pro vás ty nejvhodnější.

S každoročním přezouváním pneu souvisí i jejich následné skladování po dobu zimních měsíců. Pokud nemáte vhodné prostory, tak je stačí zanechat přímo u nich a o vše se postarají. Kromě mnohaletých zkušeností se skladováním mají navíc i pojištění pneumatik a disků, takže se nemusíte bát.

Objednat se můžete osobně na pobočce, telefonicky, SMS zprávou nebo přímo online. Nenechávejte přezutí na poslední chvíli a objednejte se ještě dnes.

 

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.