Vaše auto ještě nemá turbodmychadlo?

Turba v autech už dávnou nejsou výsadou jen pro vybrané sportovní vozy jako tomu bylo například v 80. letech v případě Porsche 911 Turbo. V dnešní době je to již běžně dostupné zařízení, které může využívat i zcela obyčejné auto.

 

Co je to turbodmychadlo?

Jedná se o zařízení, které se skládá ze dvou hlavních částí, z dmychadla a turbíny. Dmychadlo stlačuje vzduch, který jde do motoru, a turbína samotné dmychadlo pohání skrze výfukové plyny.

V praxi tak turbodmychadlo slouží k přeplňování agregátů – jak zážehových, tak vznětových. Zjednodušeně řečeno jeho výsledkem je vyšší výkon motoru a točivý moment.

turbodmychadlo-foto

 

Kde si pořídit nové turbodmychadlo?

Možností je nespočet, ale v dnešní době doporučujeme si pohodlně vybrat vhodného prodejce na internetu. Zároveň ale nikdy slepě nehledejte jen podle ceny. Vždy si vyberte ověřeného prodejce, který má prokazatelnou historii, ve větší míře kladné hodnocení a dokáže vám nabídnout přesně to, co potřebujete.

Z prodejců můžeme jmenovat například Turbiny.cz, kteří nejen tyto zařízení prodávají, ale rovněž i servisují, což je vždy důkazem, že se jedná o odborníky. V nabídce mají turbodmychadla pro všechna osobní i užitková vozidla, takže se můžete spolehnout, že dostanete model přesně vhodný pro vaše auto. V případě, že máte hodně atypický model vozu a nenašli jste vhodný model turba v katalogu, stačí prodejce kontaktovat a určitě s vámi vymyslí vhodné řešení.

Velkým benefitem pro zákazníky je to, že mají 99 % turbodmychadel skladem po celé ČR, což znamená, že je dokážou dodat do druhého dne od objednání a v případě potřeby rovnou opravit či repasovat na počkání nebo nejpozději do 24 hodin. Zároveň jde o jednoho z největších hráčů na trhu, proto se můžete spolehnout na jejich garanci originality původu všech dílů a rovněž na záruku 12 měsíců na všechna dodaná turba.

 

Foto: facebook.com/turbiny.cz/

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.