Svěřte svůj vůz Škoda do rukou skutečných profesionálů

Automobily Škoda patří v České republice mezi nejrozšířenější značku. Zejména díky dlouhé tradici výroby, kvalitnímu zpracování, železné životnosti se tyto vozidla těší velké oblibě. Pokud patříte i vy mezi hrdé vlastníky vozu Škoda, tak jistě víte, že pokud budete svěřovat do rukou profesionálního autoservisu Škoda, vrátí vám to vaše Škoda v podobě obrovského množství najetých kilometrů bez komplikací. Vybrat takový autoservis nemusíme být v dnešní době snadné. Co všechno by vám takový kvalitní autoservis Škoda nabídnout si řekneme v následujících řádcích.

 

Specialisté na svém místě

Svůj automobil Škoda svěřujte pouze do rukou skutečných profesionálů. Seriózní autoservis Škoda neustále školí a vzdělává své zaměstnance. Ti tak mají díky školením aktuální přehled o všech technických novinkách na poli automobilového průmyslu. To vám dává jistotu, že o váš vůz bude vždy postaráno za pomocí nejnovějších moderních technologií.

 

Nabízené služby pro vás

Kvalitní autoservis Škoda nabízí záruční i pozáruční servis. Samozřejmostí je také měření emisí a Státní technická kontrola. V případě autohavárie za vás servis Škoda také zajistí pojistné události. Vy tak budete mít vše „pod jednou střechou“ a budete tak mít jistotu prvotřídní péče o váš automobil Škoda.

 

Výhody a slevy pro věrné

Pokud budete svěřovat svůj vůz do rukou profesionálního autoservisu Škoda pravidelně, budete obměněni nejen v podobě bezstarostné jízdy. Kvalitní autoservis Škoda si bude vaší přízně vážit a po zásluze vás odmění například „Šekovou knížkou“ plnou slev a výhod. Ty poté můžete uplatnit například na jednotlivé servisní úkony a zakoupené náhradní díly. Můžete tak pořídit například klempířské nebo lakýrnické práce na vaší havarované Škodě za výhodou cenu.

 

Dlouholetá tradice a spokojení zákazníci

Ve špičkovém autoservisu Škoda vám tedy zajistí prvotřídní péči o vás automobil Škoda prostřednictvím vyškolených techniků a za použití těch nejnovějších technologií. Tyto fakty jsou navíc umocněni dlouhými lety praxe a stovkami spokojených zákazníků.
 

Foto: autotriopraha.cz

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.