Skladové a roční vozy Škoda Plus

Nový, nebo ojetý vůz? To je otázka, kterou dříve či později řeší každý řidič. Volné finanční prostředky jsou pochopitelně v tomto rozhodování na prvním místě. V případě jejich dostatku je rozhodování jednoduché, těžko bychom po technické stránce hledali výhody, které má ojetý vůz oproti zcela novému.

Pokud však chcete něco ušetřit a zároveň nechcete riskovat nákup ojetých vozů z autobazarů bez transparentní historie a stavu vozu, máme pro vás rozumný kompromis.

ŠKODA Plus Roční vozy

Jedná se o výhodnou nabídku lehce ojetých aut, která musejí splňovat jasně stanovené parametry, aby se automobil dostal do prodeje.

Škoda roční vozy nikdy nejsou starší něž 18 měsíců a nemají najeto více než 30 000 km. Že se jedná o auta ve výborném stavu a na počátku své životnosti dokazuje přímo ŠKODA AUTO, které nabízí tovární záruku na 4 až 5 let od data uvedení do provozu.

K tomu všemu je k dispozici i jednodenní záruka výměny vozu, takže pokud po pár hodinách jízdy zjistíte, že vám něco nevyhovuje, můžete ho vyměnit za jiný z aktuální nabídky.

Skladové vozy

V případě, že jste náročnější a nestačí vám roční vozy, stále můžete něco ušetřit. Lze to totiž i při koupi nového vozu, stačí si projít skladové vozy Škoda a vybrat si z aktuální nabídky.

Pochopitelně nelze počítat, že najdete úplně každou možnou variantu. Od toho je tu konfigurátor na míru, ale na druhou stranu nemusíte dlouho čekat, protože je možný okamžitý odběr a navíc většinou ušetříte okolo několik desítek tisíc korun.

Mezi skladovými auty najdete i předváděcí, která můžeme brát jako rozumný kompromis mezi zcela novým a ročním automobilem.

Ať už se rozhodnete jakkoli, s novým vozem doporučujeme pravidelně navštěvovat pouze autorizovaný servis Škoda. Máte tak jistotu zásahu vyškolených odborníků na tuto značku a rovněž neriskujete používání neoriginálních dílů, což se v jiných servisech běžně děje a někdy se o tom ani nedozvíte.

Komerční sdělení