Půjčte si auto přímo od lidí nebo jim ho sami pronajměte

O sdílené ekonomice se mluví stále častěji a jsou již i celosvětově známé a úspěšné příklady těchto služeb. Například možnost krátkodobého pronájmu vlastního bytu nebo půjčování peněz mezi lidmi. Kromě těchto služeb u nás již funguje i pro pronájem vozu přímo mezi lidmi.

Chci si auto půjčit, jak to celé funguje?

Pokud si chcete půjčit auto, tak stačí navštívit web autoodstrejdy.cz kde si jednoduše projdete nabízené vozy a vyberete si ten, který se vám nejvíce zamlouvá a vyhovuje vám cena za pronájem. Následně stačí kontaktovat majitele přes web nebo napřímo a domluvit si detaily předání.

Můžu si půjčit i dodávku?

Ano, v nabídce jsou i užitkové vozy. V tomto případě si můžete vybrat jak auto od lidí, tak přímo z flotily provozovatele půjčovny dodávek Prahy. To se hodí při občasném převozu rozměrných předmětů, typicky při stěhování. Lze tak ušetřit dost peněz, protože oproti využití stěhovacích služeb si zde seženě nákladní auto za cenu kolem 700 Kč na den a vyřídit si vše svépomoci.

Chtěl bych půjčit své auto

V případě, že byste chtěli svůj vůz naopak někomu půjčit a slušně si tak přivydělat, stačí se registrovat přímo na webu autopůjčovna Praha. Vyplníte detaily o vás, vašem vozidle a zvolíte si délku inzerce svého vozu na jejich webu. Za inzerci vašeho vozu se platí menší měsíční poplatek. Lze volit mezi délkou 1, 6 až 12 měsíců této spolupráce. V případě oboustranné spokojenosti je samozřejmě možné prodloužit toho období.

Po schválení můžete začít okamžitě půjčovat své auto. Ve chvíli, kdy vám přijde nabídka od zájemce na půjčení, máte možnost ji přijmou, nebo odmítnout. V prvním případě si dále domluvíte místo a čas předání vozu, seznámíte zájemce s ovládáním vozu, pořídíte fotku vozu, sepíšete smlouvu a případně se domluvíte na dalších podmínkách. Nezapomeňte, že auto by mělo být čisté a v dobrém technickém stavu, což vám kromě spokojenosti zákazníka zaručí i větší zájem o vaše auto v budoucnu.

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.