Prodej nových i ojetých vozů Škoda a autoservis v Jihlavě

Přemýšlíte o pořízení ojetého či nového vozu? Hledáte spolehlivý autoservis na běžnou kontrolu nebo opravu vozu? A pohybujete se v blízkosti Jihlavy? V tom případě jsme pro vás našli vhodnou firmu, která zvládne vše zmíněné na jedno místě.

Kde koupit nový nebo ojetý vůz Škoda, Seat či Fiat?

Vždy doporučujeme se obrátit na ověřenou firmu s historií. Na Vysočině mezi takové patří zejména Auto Máca. Společnost působí v tomto segmentu již od roku 1992 a patří mezi nejvýznamnější a hlavně autorizované obchodníky s vozy Škoda a Seat. Od roku 2009 prodávají a servisují vozy Fiat a navíc od roku 2012 začali i s opravou Volkswagenů.

Nové vozy těchto značek si můžete rovnou koupit nebo si je nejdříve vyzkoušet v rámci předváděcí jízdy. Mají i stálou nabídku ojetých a referenčních automobilů s garantovaným původem a stavem. Oproti obyčejným autobazarům zde každý vůz projde komplexní servisní prohlídkou a samozřejmostí je i záruka v minimální délce 6 měsíců, která lze navíc případně prodloužit.

Spolehnout se můžete i na multiznačkový servis

Kromě autorizovaného prodeje aut vám pomůžou i s komplexním servisem, a to jak v rámci záručních oprav, tak i pozáručních. K dispozici mají kvalitní přístroje, zaučený personál a samozřejmě přístup k originálním i neoriginálním náhradním dílům. Můžete si tak vybrat, kterému typu dílu dáte přednost, čímž můžete ušetřit dost peněz.

Pokus byste chtěli do svého auta přidat nějaké doplňkové příslušenství, tak vám ho nejen seženou, ale rovnou i namontují, takže už nebudete muset trávit čas s výběrem příslušenství na internetu a vyhnete se tak i obavám, že vám vybraný typ nebude do vašeho auta pasovat.

K dispozici je i ruční mytí vozů, montáže na LPG pohon, prodej a výměna pneumatik, více možností financování či nonstop servismobil a odtahová služba. Mají i vlastní věrnostní program, takže o to víc se vyplatí řešit vše u nich a získat tak slevy a další výhody.

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.