Přehled kvalitních pneumatik na jednom místě

Určitě to znáte, opakovaně vybírat kvalitní pneumatiky pro naše auta dá zabrat. Pneumatik se na trhu objevuje spoustu a pokud nejste velký odborník, tak rozdíly mezi nimi dost těžko poznáte.

Proto samozřejmě existují odborné a nezávislé testy. Většinou se vydávají každoročně a existuje jich hned několik. Například ADAC, Autoexpress, Autozeitung, Motorrad nebo český Autoklub ČR.

Jenže každý testuje po svém, takže se výsledky od sebe různě liší. Navíc to musíte nejčastěji přelouskat v němčině a pak zjistíte, že ty, které jste si vybrali se ve vaší velikosti nedělají nebo už nejdou sehnat.

Jak si jednoduše vybrat kvalitní pneumatiky?

Naštěstí existuje web, který sdružuje všechny tyto ověřené testy, přidává k nim hodnocení reálných uživatelů a vše vyhodnotí v přehledných žebříčcích. Na jedno místě si můžete prohlédnout i samostatné oficiální testy ADAC a mnoho dalších.

Pokud hledáte vhodné pneu přímo pro vaše auto a chcete je vybrat co nejrychleji, tak stačí jednoduše naklikat značku a model vašeho vozu nebo rozměry vašich současných pneu.

Na webu Test-Pneumatik.cz se vám ihned zobrazí TOP 5 nejlépe hodnocených pneu a to od každého druhu. Tedy 5 nejlepších pro jízdu v létě, zimě nebo celoročně. Stačí si pak rozkliknout konkrétní kategorii a zobrazí se kompletní žebříček s podrobnějším hodnocením a cenami.

Vaše favority si můžete dále rozkliknout a hned vidíte kompletní hodnocení, recenze od reálných majitelů a dokonce i seznam obchodů, které je aktuálně prodávají.

Z čeho se skládá výsledné hodnocení?

Nejen z každoročních výsledků testů ADAC, Autoexpress, Autozeitung, Motorrad či Autoklub ČR, ale do hodnocení se počítají i recenze majitelů.

Recenze se skládá ze slovního ohodnocení a procentuálního ohodnocení 7 specifických parametrů, jako například hlučnost, opotřebení nebo chování na suchu a mokru.

Zima se blíží, tak neváhejte a jednoduše si vyberte nové zimní pneumatiky hned teď.
test-pneumatik-adac

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.