Potřebujete nákladní vozidlo, tahač či návěs? Tak si to půjčte!

Ne všechno, co potřebujete využívat, si musíte nutně kupovat. Spoustu věcí si dnes můžeme pronajmout. Nejenom byty, svatební šaty a kávovary, ale i automobily. Včetně těch nákladních.

Bez nákladního automobilu se neobejde spousta podnikatelských aktivit. Ony však jsou nutné i ve spoustě domácností. Jakým jiným vozidlem si přivézt stavební materiál či zásoby dřeva na zimu? Ideálně valníkem. Dodávku zase využijeme při převozu nábytku a větších elektrospotřebičů. Jejich pronájem pak dilema, čím daný nadrozměrný předmět z bodu A do bodu B přepravíme, vyřeší. Pokud se tedy nechceme obrátit na spediční firmu. Buďme ale konkrétní.

Půjčovna tahačů i návěsů

Půjčovna nákladní techniky je například součástí portfolia společnosti Financial systems, s.r.o., v jejíž nabídce najdete jak klasické dodávky, tak i nákladní vozy všech kategorií, tedy do i nad 7,5 tun. Půjčit si máte možnost nákladní vozidlo menší i větší. A k nim dle potřeba přívěs či návěs. V nabídce ovšem jsou i tahače, sklápěče, speciály a dokonce i stavební stroje.

Cena za týden i za měsíc

A ceny? Hodil by se vám valník? Počítejte s cenou zhruba okolo 18 tisíc za měsíc. O tři tisíce levněji vás vyjde uzavřená dodávka a o další tři tisíce levněji, tedy za 12 tisíc měsíčně vás bude vozit minibus Ford Transit. A tahač Scania je pro zajímavost momentálně v nabídce za 45 tisíc za měsíc. Možné jsou ovšem i týdenní sazby.

Vozy si obhlédněte osobně

Vybírat můžete ze stovky zánovních vozidel, která jsou nejenom ve vlastnictví půjčovny, ale především jsou pravidelně obměňována. Můžete se tak spolehnout, že žádné z vozů vám nevypoví službu v polovině cesty. Tu si navíc klidně naplánujte po celé Evropské unii. Rádi byste si vozy prohlédli osobně? Ani tento požadavek nezůstane nevyslyšen. Všechny nabízené vozy si můžete prohlédnout ve Vans centru v Praze-Štěrboholích.Více informací naleznete na odkazu pronájem nákladních vozidel.

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.