Nejlevnější půjčovna aut v Praze i v ČR

Známe to všichni. Občas se stane, že nemáme k dispozici auto, když ho zrovna nejvíc potřebujeme. Může být v servisu, mít náhlou závadu nebo jste ho někomu půjčili. Určitě to ale není důvod odložit či zrušit své původní plány, když si v dnešní době můžete půjčit náhradní auto během chvilky a doslova za pár korun.

Kterou půjčovnu si vybrat?

Záleží na vašich preferencích a jak nároční jste například na konkrétní výběr vozu nebo jeho stav. I přesto ale můžeme doporučit jednu z ověřených, která má navíc opravdu výhodné podmínky. Najdete ji na adrese www.taggart.cz, kde si můžete rovnou vozidlo online zarezervovat nebo zavolat na non-stop telefonní linku. Pokud byste jen chtěli doporučit autopůjčovnu známým ze zahraničí, tak je web připraven i v anglickém a ruském jazyce.

Proč zrovna Taggart?

Začneme rovnou cenou. Titulek nejlevnější totiž nepíšeme pro nic za nic. Pokud by se stalo, že najdete u konkurence ještě lepší cenu za stejný model vozu, tak stačí poslat odkaz a obratem dostanete výhodnější nabídku.

To ale nemění nic na tom, že jsou vozy ve skvělém stavu, protože půjčují jen auta do maximálního stáří jednoho roku. Hovoří o tom i stav najetých kilometrů, které se v případě dlouhodobého pronájmu pohybují průměrně kolem 18 tisíc.

Takovéto vozy si lze půjčit po celé České republice. V ceně jsou i všechny náklady spojené s údržbou, provozem a pojištěním vozu, takže na vás nečeká žádné nemilé překvapení.

Naopak velmi milé překvapení je přistavení a následné vyzvednutí vozu v rámci metra Prahy zcela zdarma – stačí, aby to bylo během denní pracovní doby. Je možné si automobil půjčit třeba i na celý měsíc a nemusíte tak být smluvně vázaní jako u operativního leasingu. Navíc vám půjčí vůz, i pokud jste se dostali například do registru dlužníků.

Až budete příště potřebovat auto, tak si vzpomeňte, že je to ideální možnost konečně vyzkoušet půjčovnu aut.

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.