Nejlevnější půjčovna aut v Praze i v ČR

Známe to všichni. Občas se stane, že nemáme k dispozici auto, když ho zrovna nejvíc potřebujeme. Může být v servisu, mít náhlou závadu nebo jste ho někomu půjčili. Určitě to ale není důvod odložit či zrušit své původní plány, když si v dnešní době můžete půjčit náhradní auto během chvilky a doslova za pár korun.

Kterou půjčovnu si vybrat?

Záleží na vašich preferencích a jak nároční jste například na konkrétní výběr vozu nebo jeho stav. I přesto ale můžeme doporučit jednu z ověřených, která má navíc opravdu výhodné podmínky. Najdete ji na adrese www.taggart.cz, kde si můžete rovnou vozidlo online zarezervovat nebo zavolat na non-stop telefonní linku. Pokud byste jen chtěli doporučit autopůjčovnu známým ze zahraničí, tak je web připraven i v anglickém a ruském jazyce.

Proč zrovna Taggart?

Začneme rovnou cenou. Titulek nejlevnější totiž nepíšeme pro nic za nic. Pokud by se stalo, že najdete u konkurence ještě lepší cenu za stejný model vozu, tak stačí poslat odkaz a obratem dostanete výhodnější nabídku.

To ale nemění nic na tom, že jsou vozy ve skvělém stavu, protože půjčují jen auta do maximálního stáří jednoho roku. Hovoří o tom i stav najetých kilometrů, které se v případě dlouhodobého pronájmu pohybují průměrně kolem 18 tisíc.

Takovéto vozy si lze půjčit po celé České republice. V ceně jsou i všechny náklady spojené s údržbou, provozem a pojištěním vozu, takže na vás nečeká žádné nemilé překvapení.

Naopak velmi milé překvapení je přistavení a následné vyzvednutí vozu v rámci metra Prahy zcela zdarma – stačí, aby to bylo během denní pracovní doby. Je možné si automobil půjčit třeba i na celý měsíc a nemusíte tak být smluvně vázaní jako u operativního leasingu. Navíc vám půjčí vůz, i pokud jste se dostali například do registru dlužníků.

Až budete příště potřebovat auto, tak si vzpomeňte, že je to ideální možnost konečně vyzkoušet půjčovnu aut.

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.