Náhradní díly nejen na Renault

Čas od času se každému z nás něco na voze porouchá či je třeba provést pravidelnou výměnu. V některých vozech je stále možné si základní opravy provést sám. Většina z nás ale rovnou míří do servisu.

Tam se ale často stává, že vám namontují a následně naúčtují velmi drahé originální díly. To je samozřejmě v pořádku, pokud s tím souhlasíme a sami se pro ně rozhodneme. Pak je tu ale další možnost, a tou je si náhradní díly sehnat svépomoci a následně si je namontovat, nebo na to využít služeb servisu.

Jaké náhradní díly se dají sehnat?

Všechny, na které si vzpomenete. A nezáleží, zda hledáte autodíly na Škodu, BMW či Renault. Samozřejmostí jsou ty nejzákladnější jako autobaterie, žárovky, pojistky, lékárničky, oleje, aditiva nebo maziva. Seženete ale i velmi specifické, jako jsou čerpadla, spony, hadičky či stahováky.

Osobně mě zaujaly parkovací senzory, které stále nejsou samozřejmostí pro mnoho aut a zároveň jsou ve velkých městech téměř nepostradatelné, pokud si při podélném parkování nechcete oťukat nárazníky.

K dispozici je několik variant. Mezi nejlevnější patří typ s ultrazvukovým snímačem, čtyřmi senzory a zvukovou signalizací. Můžete si nepatrně připlatit a dostanete navíc i LED diodový panel pro znázornění vzdálenosti od auta a předmětů za vámi. Pro fajnšmekry se dá pořídit i typ s barevným LCD displejem nebo sáhnout po variantě, která má navíc přední parkovací senzory.

Kde se dají náhradní díly koupit?

Doporučujeme využít specializovaného internetového obchodu s historií a kladnými hodnoceními. Jedním z takových eshopů na náhradní díly je například imdily.cz, který působí na trhu již několik let.

Najdete u nich více jak 500 000 náhradních dílů na široké spektrum značek a nespočet modelů. Známí jsou i svou dlouhodobou tradicí, bleskovou komunikací a celkovým hodnocením 98 % na Heurece. Potěší i doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč.

Náhradní autodíly - imdily.cz

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.