Kvalitní autobaterie na jednom místě

Jsou nedílnou součástí každého vozu, ale často nedostávají takovou pozornost jako jiné komponenty. Řeč je o autobateriích. Mnoho řidičů si stále myslí, že mezi jednotlivými modely a typy nejsou žádné rozdíly, a je proto úplně jedno, kterou si pořídí.

Tak to ale není, pojďme se podívat na kvalitní autobaterie, které vás nenechají ve štychu.

 

Autobaterie Sznajder

Tento výrobce patří mezi legendy, vyrábí autobaterie již od roku 1925. Udržet si po několik generací svou pozici na trhu není jednoduché a v jejich případě to ani nebude šťastná náhoda. Vše je výsledkem jejich tvrdé práce, neustálých technologických inovací a dlouholetého sbírání know-how. Patří tak mezi největší výrobce autobaterií na světě, s produkcí přes jeden milion kusů ročně.

Kvalita jejich výrobků spočívá především v chytré konstrukci autobaterií, minimalizaci proudových ztrát a ve vysokém startovacím proudu.

Díky tomu je zajištěna vysoká životnost, což pro vás znamená, že levná neznačková baterie ve skutečnosti levná není, protože si jich budete muset postupně koupit více. Zároveň vás baterie Sznajder, díky vysokému startovacímu proudu, nenechají na holičkách při startování v těch nejkrutějších zimách.

 

Autobaterie Yuasa

Oproti předchozímu výrobci není tento v Česku tolik známý, ale od roku 1979 si již stihl vybudovat podobnou pověst. Jedná se o dvojku na velkém japonském trhu a zároveň se vyrábí hned na několika kontinentech.

Oba výrobci jsou špičky ve svém oboru a mají dostatečně široký sortiment. Baterii do svého motorového vozidla si tak vybere prakticky každý.

 

Kde koupit tyto autobaterie?

Z ověřených prodejců můžeme zmínit nekvinda-obchod.cz, kteří mají v nabídce obě značky baterií ve spoustě variantách. Vybrat si můžete autobaterie podle typu auta nebo se na ně přímo obrátit pro radu s výběrem. Kromě rychlého doručení a dopravy zdarma také dostanete 10 % slevu v případě, že vrátíte vaši starou baterii. Pokud byste chtěli autobaterii nebo jiné vybavení okamžitě, stačí navštívit některou z jejich prodejen rozprostřených po celé Česku.

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.