Koupě vozu, nebo jeho pronájem? Mnohdy vyjde levněji jeho pronájem!

Potřebujete vůz, ale nemáte zrovna půl milionu v kapse? A zadlužovat se vám nechce? Existuje i jiné řešení! Vůz si jednoduše pronajměte!

Když si pronajímáme domy, byty, kávovary a svatební šaty, proč si nepronajmout automobil? Obzvláště pokud jej nechcete používat každodenně. I dlouhodobý pronájem auta se ovšem ukazuje jako výhodný. Obzvláště pokud s ním začneme srovnávat náklady na provoz nového vozu. Nechme ale hovořit řeč čísel. Ta totiž mluví jasně.

Provoz nového vozu není levný

Zkusili jste si někdy spočítat, na kolik vás provoz nového vozu vyjde? K pořizovací ceně si připočtěte havarijní pojištění i povinné ručení, k nim připočtěte náklady na pravidelné
servisní prohlídky, kterými většina značek podmiňuje záruční plnění, a vyjde vám částka, z níž se vám zřejmě protočí panenky.

Pozor na ojetiny z autobazarů!

Lépe na tom bohužel nebudete ani s vozidlem ojetým, tedy pořízeným z autobazaru. U něho je problém, že nikdy nevíte, co skutečně kupujete a jaká skrytá vada vás dříve či později donutí postávat u příkopu a čekat na odtahovou službu. Náklady na opravy těchto skrytých vad, které se navíc mohou kumulovat, se nakonec mohou vyrovnat ceně vozu nového. Nemyslíte si, že pronájem vozidla se jeví jako moudré řešení? Zajímají vás ceny? Pak čtěte dál!

Vůz z autopůjčovny? Proč ne?

Dlouhodobé i krátkodobé pronájmy nových a ročních vozů za bezkonkurenční ceny po celé ČR nabízí například autopůjčovna Taggart (na internetu hledejte pod odkazem dlouhodobý pronájem auta Praha). Posuďte sami: co byste řekli Škodě Rapid či modelu Hyundai I30 EW za 7750 korun měsíčně? Nebo Škodě Octavii za necelých 11 000 korun? Veškeré náklady na provoz, údržbu a pojištění samozřejmě jdou na účet autopůjčovny! Nezní to lákavě? Každopádně pokud u konkurence narazíte na nižší cenu, autopůjčovna Taggart tu svou sníží!

Vozy nové i zajeté

A pozor, vozy, které autopůjčovna nabízí k dlouhodobému pronájmu, jsou buď nové, nebo perfektně zajeté. K dispozici budete mít vůz nový, nebo maximálně rok starý s nízkým počtem najetých kilometrů – s průměrným věkem 9 měsíců a průměrným počtem najetých kilometrů ve výši 18 000 kilometrů!

Sami si zvolte délku pronájmu

Délka pronájmu jen jen na vás. Na rozdíl od operativního leasingu nebudete svazováni smlouvou na rok dopředu. Vůz si můžete pronajmout třeba jen na měsíc. Vozidlo vám navíc bude přistaveno v kterýkoliv den v týdnu, za jeho přistavení i vyzvednutí samozřejmě nic neplatíte. Ještě váháte?

Komerční sdělení