Kde koupit nový nebo bazarový karavan?

Brzy nás čekají teplejší měsíce roku a s nimi i období dovolených a výletů. Co takhle už zase neležet celých 14 dní u moře v Chorvatsku, ale raději prožít aktivní dovolenou a procestovat kus světa?

Přemýšlíte, že byste do toho šli, ale nic o karavanech nevíte? To nevadí, zkušení odborníci vám poradí přesně podle vašich potřeb.

Na první cesty vám klidně postačí i starší nebo bazarový typ. Zjistíte tak, jestli vám vyhovuje takto cestovat a nemusíte hned utrácet za ty nejlepší a nejnovější modely obytných vozů.

Na koho se obrátit pro pomoc při výběru?

Pokud chcete opravdu dobrou radu od odborníků, tak se vyhněte malým a neznámým prodejcům bez historie. Raději se obraťte na větší firmy, které již mají něco za sebou a poskytují komplexní služby.

Mezi takové můžeme určitě zařadit například Burimex. Což je firma, která funguje již sedmým rokem a patří mezi odborníky na prodej nových a bazarových karavanů. K tomu všemu zajišťují i autorizovaný servis a další odborné služby.

Můžete se spolehnout, že prodávají pouze kvalitní karavany od ověřených výrobců. Velké množství z nich se vyrábí v Anglii, což je garance kvalitních materiálů a zároveň opravdu bytelného zpracování.

Máte problém si vybrat online a raději byste karavan viděli na živo a rovnou ho vyzkoušeli? Tak to máme dobrou zprávu, protože všechny modely si můžete prohlédnout ve velkém areálu, který je blízko Berouna, takže z Prahy tam jste za chvíli.

burimex-karavany-prodej-servis

Kde si můžu nechat karavan opravit?

Na to prodejce samozřejmě také myslí, proto firma Burimex zároveň provozuje i vlastní servis karavanů, který je autorizovaný hned několika světovými výrobci.

V jejich servisu si můžete také nechat nainstalovat jednotlivé doplňky, případně provést úpravu dispozic, nechat si opravit specifický spotřebič nebo cokoli jiného co vás napadne.

Chcete si koupit nějaký doplněk pro váš karavan? Stačí si jen vybrat v jejich e-shopu. A pokud potřebujete odborně vyčistit interiér a exteriér, tak s tím vám také pomůžou ve svém areálu za Prahou. Mohou vám pomoci i s financováním nebo individuálním dlouhodobým pronájmem.

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.