Chystám se na dovolenou na hory. Jaké auto si půjčit u Easyrent?

Ještě dva týdny mi zbývají do odjezdu na hory. V garáži mi stojí starší Škoda Fabia, do které se mi jednak nevlezou všechny věci, jednak se obávám, že bych s ní nevyjel úplně k horské chatě. Samozřejmě byl by nesmysl, kdybych si kvůli jednomu týdnu na horách kupoval úplně nový automobil, a proto jsem se rozhodl pro jeho zapůjčení. Jelikož autopůjčovny nabízí spolehlivá vozidla v perfektním technickém stavu, neměl jsem obavy o to, že bych na hory nedojel. Jediné, co požaduji, je, aby mělo vozidlo náhon na všechna čtyři kola. A ideální by také bylo, pokud by se jednalo o škodovku, protože na modely mladoboleslavské automobilky jsem zvyklý, ovšem není to podmínka.

Škoda Karoq

Velice se mi zamlouvá Karoq od Škodovky s automatickou převodovkou. Jedná se o bytelné SUV s výkonem 110 kW. Ostatní řidiči si vychvalují perfektní jízdní vlastnosti, a to i na zasněžené vozovce. Karoq zvládne výlety do zasněžených horských středisek naprosto bez problémů.

Minicooper Clubman

Přece jen jsem dal šanci i ostatním značkám. Stylový Minicooper Clubman s výkonem 130 kW mě zaujal jízdní stabilitou. Jedná se však o benzinovou variantu, což mě trochu odrazuje. Jelikož je Minicooper Clubman pouze pro čtyři lidi, rozhodl jsem se, že toto vozidlo z výběru vyřadím.

Audi Q7

Potom jsem chvíli koketoval s myšlenkou, že bych si připlatil za luxusní Audi Q7 v automatu. Výkon je opravdu úctyhodný, a to 200 kW. Interiér z čalouněné kůže je doslova dechberoucí. Zase na druhou stranu jsem si říkal, že je zbytečné na týden do hor brát drahé auto, raději peníze investuji do nějakých suvenýrů.

LandRover Discovery

Kdyby chtěla manželka vzít ještě děti od svojí sestry, přiklonil bych se k vozidlu LandRover Discovery se sedmi místy k sezení. Jedná se o exkluzivní SUV pro náročné klienty. Disponuje vzduchem odpruženým podvozkem a panoramatickou střechou.

Mercedes-Benz Vito Minibus

Sehnat se dají výkonná vozidla i pro více cestujících. Zaujal mě například Mercedes-Benz Vito pro větší skupiny, ale jelikož jedu jen já s manželkou a dvěma dětmi, byl by tak velký vůz zbytečný.

Po jakém automobilu nakonec sáhnu?

Ovšem absolutním vítězem se pro mě stal Opel Mokka, přestože jsem příznivec škodovek. Opel Mokka je zlatá střední cesta. Počet míst k sezení je pět, výkon 100 kW a náhon na všechny čtyři kola má také. Co se týče ceny, byla atraktivní, a proto zřejmě pojedeme v Opel Mokka.

Plánuji obrátit se na autopůjčovnu Easyrent, kterou si na internetu vychvalují pro její osobní přístup. Dále mě nadchlo, že autopůjčovna umožňuje sjednat 0% spoluúčast a nabízí komplexní asistenční služby a dálniční známku. Dokonce můžu napsat do smlouvy jako řidiče vozidla nejen sebe, ale i manželku, aniž bych za to něco platil.

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.