Centrum dodávek a užitkových vozů na jednom místě

Každý z nás se občas dostane do situace, kdy by se nám zrovna hodila dodávka nebo specifický užitkový vůz. U běžných lidí bývá nejčastějším důvodem třeba stěhování, rekonstrukce, stavba domu či jakékoli jednorázové převezení většího předmětu z bodu A do bodu B.

Ve většině takových případů bude stačit si dodávku jednorázově vypůjčit, než se pokoušet ušetřit a převézt náklad v osobním voze na vícekrát. Když započítáte váš čas, nervy, komfort, pohonné hmoty a nebezpečí, že si vlastní vůz poničíte, tak se zapůjčení užitkového vozu určitě vyplatí.

Firmy rovněž mohou potřebovat dodávku pouze na jednorázové využití, ale mnohem častěji se jim k jejich podnikání hodí dlouhodobě. Pak už nastává otázka, zda zvolit dlouhodobý pronájem, využít bazar dodávek nebo si pořídit zcela nový užitkový vůz.

Jaký užitkový vůz zvolit

Pokud jste si ještě dodávku nepořizovali, může pro vás být překvapením, jaké druhy dnes už existují. Některé jsou multifunkční, jiné zase vysoce specializované. Proto před půjčením nebo zakoupením musíte mít jasno v tom, na co chcete využívat automobil po většinu času.

Vybírat můžete například z vozů typu van neboli furgon, minibus, pickup, sklápěč, skříň, valník, chladící vůz anebo třeba jen samostatný přívěs za auto. Konkrétní užitkové vozy bazar si můžete prohlédnout buď online, nebo navštívit osobně.

Kde koupit spolehlivý vůz

Pokud nechcete riskovat, zvolte ověřené prodejce s dostatečnou historií a dobrou pověstí. To splňuje Vanscentre, což je největší prodejce užitkových vozů v České republice. Na trhu působí již přes 11 let a dohromady prodali přes 15 000 vozů, což o mnohém svědčí. Potvrzuje to i fakt, že 98 zákazníků ze 100 je plně spokojených.

Pokud zatím neuvažujete o nákupu, tak si u nich můžete vůz i půjčit. V případě, že byste chtěli obměnit vozový park, tak nabízí i komisní prodej či výkup. Pomoci vám mohou i s výhodným financováním, zkrátka plný servis na jednom místě.

Komerční sdělení