Bez čeho se žádná autolakovna neobejde?

Autolakovny jsou nedílnou součástí automobilového průmyslu, přesto o nich většina lidí mnoho neví. Pokud pracujete v oboru, jistě víte, co provoz takového podniku obnáší a jaké vybavení je nutné k provozu.

Základem je především kvalitní vybavení autolakovny. Pokud plánujete otevřít nebo zmodernizovat vlastní lakovnu, máte před sebou důležité rozhodnutí při výběru konkrétního výrobce jednotlivého vybavení. Po výběru spolehlivého dodavatele již stačí vybrat produkty, jež budou nejvhodnější pro potřeby vašeho podnikání, včetně prostoru, který máte k dispozici. Jaké jsou ty nejnutnější?

Lakovací kabina

Pokud to myslíte opravdu vážně, budete potřebovat lakovací kabinu, která je pochopitelně naprostým základem každé moderní provozovny. Seriózní výrobci mají většinou k dispozici hned několik základních variant, ze kterých vám pomohou vybrat tu nejvhodnější lakovací kabinu přímo pro vás.

Liší je nejen rozměry, ale i svou konstrukcí a jednotlivými vlastnostmi pro různé druhy lakoven. Samozřejmostí je i velký výběr navazujícího příslušenství. Nemusíte se však bát, prodejci vám pomůžou s výběrem nejen kabiny, ale i příslušenství. Navíc vám dopraví a namontují kabinu přímo ve vaší provozovně.

Odsávací stěna

Čistota a zdravotní podmínky na pracovišti jsou často podceňovány, avšak neméně důležité pro každý provoz. V tomto případě vám pomůžou odsávací stěny, zachycují totiž případné přestřiky vznikající při lakování, a udržují tak dílnu v čistotě.

K plně vybavené lakovně se vám budou hodit i další produkty, například míchací boxy, různé druhy vstupních a výstupních agregátů, přípravná pracoviště nebo v případě potřeby speciální průmyslové lakovací kabiny.

Na koho se obrátit?

Kompletní vybavení lakoven dodává česká firma Naver, působící na českém trhu již více než 24 let. Kvalitní produkty jsou samozřejmostí, ale neméně důležité jsou i související služby, jenž vám kryjí záda při vašem podnikání.

V  jejich případě se můžete spolehnout na pravidelné výměny veškerých filtračních materiálů, odborný servis jednotlivých zařízení nebo ekologickou likvidaci vyměněných filtrů.

Komerční sdělení