Známe cenu Škody Superb SportLine

Samotná výbava SportLine již byla představena na autosalonu ve Frankfurtu v minulém roce, takže již známe její specifikaci. Konečné ceny byly ale zveřejněny teprve nedávno.

Škoda Superb měla dosud výbavy Active, Ambition, Style a jako poslední Laurin & Klement. Právě výbava Laurin & Klement byla dosud považována za nejluxusnější a zároveň nejdražší. To se ale teď mění. Minimálně titul nejdražší teď přebírá právě nová výbava SportLine.

Konkrétní cena vždy záleží podle navolení jednotlivých prvků výbavy, vylepšení a doplňků. Můžete si například připlatit za devatenáctipalcová kola, speciální lak karoserie, dojezdovou rezervu, pohon 4×4, verzi kombi nebo třeba automatickou převodovku.

skoda-superb-sportline

Nejlevnější možná varianta nového Superbu SportLine stojí 852 900 Kč a jedná se o čtyřválec 2.0 TDI s výkonem 110 kW, šestistupňovou převodovkou a předním náhonem.

Naopak nejdražší verze je Superb SportLine kombi 2.0 TSI s výkonem 206 kW 4×4 DSG. Cena je stanovena na 1 133 900 Kč včetně příplatku za variantu kombi.

Podrobnější informace se dozvíte u výrobce nebo u vašeho prodejce. Můžete se rovnou podívat na náš seznam prodejců vozů Škoda v Praze a Brně.

Zdroj: Škoda Auto

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.