Škoda Kodiaq: Robustní, krásná a technologicky vyspělá

O Škodu Kodiaq je velký zájem i ze strany lidí, kteří segment SUV příliš v lásce nemají. První škodovácký přírůstek do kategorie velkých vozů budil rozruch již v době, kdy ještě ani nebylo jasné, jak se bude jmenovat. Zájemci dychtivě čekali na každou informaci, sledovali novinky a nemohli se dočkat, až bude vozidlo oficiálně prezentováno. Není divu – Škoda Kodiaq působí neuvěřitelně sebevědomě, nabízí bohatý vnitřní prostor a inovativní technologické „vychytávky“.

Nová Škoda Kodiaq si za své kvality získala nejedno ocenění. Byla zvolena Autem roku 2017, obdržela plný počet hvězd v hodnocení organizace European New Car Assesment Programme (Euro NCAP) a za design sklidila uznání v podobě ceny Red Dot Award.

Úžasná zvenčí i uvnitř

Při pohledu na karoserii vás napadne, že Škoda Kodiaq své jméno po největším medvědovi nezískala náhodou. Design snoubí robustnost, dynamiku a eleganci. Uvnitř je však stejně krásná jako zvenčí. Podílí se na tom i nové infotainment systémy, díky kterým je ovládání vozidla velmi příjemné a komfortní. Displej o úhlopříčce 6,5″ až 9.2″ umožňuje změnu jízdních vlastností vozidla a otevírá bránu do světa zábavy a hudby. V největším provedení má displej luxusní glass design odkazující na tradiční české sklářství.

Špičkové motory a skvělé chování i mimo silnice

Škoda nezůstala pozadu ani s pohonnými jednotkami. V nabídce jsou moderní motory, které oslňují dostatečným výkonem a nízkou spotřebou a emisemi. Všechny lze objednat s pohonem všech kol. Díky tomu má „medvěd“ vynikající trakci a je vysoce bezpečný i při jízdě mimo silnici. O zabránění ztráty kontroly nad vozem se stará inteligentní řídící jednotka.

Chcete se o ní dozvědět více? Rezervujte si jízdu u některého z oficiálních dealerů a seznamte se. A to nejlepší na závěr – cena Škody Kodiaq vás příjemně překvapí.

Foto: Auto Poly

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.