3 vozy Škoda, které bychom si sami koupili

Každý z nich je jiný. Vhodný pro jiné účely a pro odlišné řidiče. Jedno mají ale společné, všechny nesou na přední masce okřídlený šíp a patří mezi nejpopulárnější vozy v Česku. Víte, který je nejvhodnější právě pro vás?

Škoda Kodiaq

Auto roku 2017. Tuto cenu si odneslo, po svém představení v roce 2016, vůbec první sedmimístné auto značky Škoda. Automobilka modelem Škoda Kodiaq vstoupila do segmentu stále populárnějších SUV a podle všeho úspěšně. V tuto chvíli se pohybuje na sedmém místě nejprodávanějších vozidel v ČR za posledních 12 měsíců.

Vozidlo je vhodné pro početnější rodiny i dobrodruhy, kteří se nebojí vyrazit i do terénních podmínek. Spolehnout se můžete na pohon všech kol i  inteligentní řídící jednotku.

Pro řidiče se sportovním duchem se připravuje verze Kodiaq RS, která by se měla objevit již v polovině roku 2018.

Škoda Fabia

Dalším modelem je Fabia třetí generace, která se začala vyrábět v listopadu 2014 a od té doby se vždy umístila na předních příčkách v žebříčku nejprodávanějších vozidel v Česku. Aktuálně se Škoda Fabia drží na druhé příčce za Škodou Octavia.

Svými kompaktními rozměry je ideální volbou do města, což potvrzuje popularita aktuální, i předchozí generace. Jeden z nejoblíbenější hatchbacků u nás se vyrábí v osmi různých motorizacích, které mají všechny téměř totožnou spotřebu. Proto bychom volili spíše benzinovou variantu, která je oproti dieslové levnější.

Podle dostupných informací automobilka představí facelift aktuální generace již v červenci 2018.

Škoda Superb

Třetí generace tohoto manažerského vozu střední třídy je tu s námi od roku 2015. Hned v roce 2016 se vozu podařilo získat titul Auto roku. V žebříčku nejprodávanějších aut v ČR je aktuálně na čtvrtém místě, čímž předběhlo asi největšího konkurenta, kterým je rovněž populární Volkswagen Passat.

Škoda Superb je vhodný jednak jako reprezentativní vůz do firmy, jednak i pro jednotlivce, kteří mají rádi eleganci, komfort, výkon a nejmodernější technologie.

Na začátek roku 2019 je naplánována premiéra nového faceliftu Superbu. Nebude tak zásadní jako u „čtyřoké“ Octavie, avšak rozdíl by měl být zřetelný.

 

Všechny zmíněné vozy a mnoho dalších si můžete prohlédnout a zakoupit v Auto Podbabská. V nabídce mají nové, předváděcí, i ojeté vozy. Spolehnout se můžete i na jejich servis a další služby.

Komerční sdělení

Okomentujte to

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.